CENY

Nabízím kvalitní design za dobrou cenu. Ráda vám poradím, co pro vás bude nejvýhodnější. Webové stránky nemusí nutně stát balík peněz.

Tyto ceny jsou pouze orientační. Každý projekt je jiný a vyžaduje různé množství práce. Počet stránek sám o sobě není úplně spolehlivým vodítkem. Záleží také na tom, jaké funkce potřebujete. Ceny jsou vždy založené na předpokládaném množství práce.

Cenové balíčky

od 2000 kč

1 strana

Jednoduchá jednostránková prezentace. Můžete se rozhodnout, co na této stránce chcete mít, mimojiné třeba kontaktní formulář, zprávy z facebooku nebo video.


od 4000 kč

2-4 stran

Prezentace menšího rozsahu, ideální pro začínající podnikatele. Můžete si zvolit, jaké stránky potřebujete, např. o nás, produkty, služby, kontakt ...


od 6000 kč

5-8 stran

Stránky standardní velikosti, můžete mít např. slideshow, galerii, integrovaná sociální media jako facebook.. výběr jednotlivých stránek záleží pouze na vás.


od 8000 kč

9-12 stran

Stránky většího rozsahu, ideální pokud potřebujete předat více informací či prezentovat produkty. Pomůžu vám stránky udělat dobře strukturované a příjemné pro návštěvníka.


dohodou

Velký web

Nemusí nutně znamenat vysokou cenu. Zde je opravdu nutné o stránkách vědět více, abych vám mohla stanovit cenu. Kontaktujte mě prosím, abychom společně mohli najít nejlepší řešení s přijatelnými náklady.

od 9500 kč

Obchod

Internetový obchod se všemi standardními požadavky, připravený prodávat vaše zboží nebo služby. Kontaktujte mě prosím pro přesnější cenu.

Potřebujete responsive design?

Responsive design znamená, že se stránky plynule přizpůsobí velikosti obrazovky, například tabletu nebo mobilu. Stránky tohoto typu jsou stále běžnější a s rychlým nárůstem mobilních zařízení i důležitější. Přemýšlějte o tom, kdo bude váš web navštěvovat a zda by pro ně byl responsive design přínosem.

Ve většině případů reponsive design o dost zvýší cenu, k jeho vytoření je potřeba podstatně větší množství práce jak grafické, tak programátorské. Výsledek pro vás však může být velkým přínosem a webové stránky budou vypadat profesionálně na jakémkoli zařízení. Je vždy třeba zvážit plusy i mínusy, pokud si nejste jisti, ráda vám poradím.

Stačí říct, co potřebujete, můžete mě kontaktovat po skypu nevo vyplnit formulář pro odhad ceny.

Všechny balíčky obsahují

  • Kvalitní design na míru
  • Redakční systém pro správu obsahu
  • Jednoduchý kontaktní formulář
  • Dobré rady

Můžete rozšířit o

  • Fotogalerii
  • Google mapu graficky upravenou na míru
  • Responsive design
  • Slideshow
  • Video
  • Mnoho dalších funkcí, stačí se zeptat ...

design